Polerowanie lakieru

Polerowanie lakieru

Każdy z nas stara się dbać o auto jak najlepiej potrafi. Takie elementy jak różnego rodzaju rysy, otarcia czy proces degradacji lakieru wpływają na wizualny aspekt naszego auta. W tym miejscu znajduje się właśnie praca dla nas. W naszej firmie znajdują się osoby wyspecjalizowanie w usuwaniu takich problemów. Polerowanie lakieru pozwala na odświeżenie wyglądu auta.  

Polerowanie podstawowe

Podstawowy zabieg stosowany w mniej uszkodzonych lakierach. Zastosowanie tej metody pozwala na usunięcie nawet do 30% rys. Stosowanie polerowania podstawowego, również sprawdzi się doskonale w zlikwidowaniu hologramów. Dzięki polerowaniu lakieru Twoje auto nabierze głębi koloru i połysku.

Ceny zaczynają się już od: 600zł

Jednoetapowe polerowanie lakieru

To najszybszy sposób na znaczące polepszenie wyglądu auta. Przy użyciu indywidualnie dobranej kombinacji gąbki polerskiej oraz pasty polerskiej usuwamy (polerujemy) jak największą ilość rys przy bardzo dobrym wykończeniu lakieru.

Ceny zaczynają się już od: 550zł

Polerowanie dwuetapowe

To polerowanie, które usunie znaczącą ilość rys, lakier po nim jest niemalże idealny. W pierwszym etapie polerowania przy użyciu mocno ściernej gąbki polerskiej oraz mocno ściernej pasty polerskiej skupiamy się na usunięciu jak największej ilości rys. W drugim skupiamy się na nadaniu jak największej głębi i połysku.

Ceny zaczynają się już od: 1110 zł

Wieloetapowe polerowanie lakieru

To polerowanie w którym indywidualnie dobieramy ilość etapów polerowania do oczekiwanego efektu np. usunięcie 99% rys. Każdy z etapów w tym rodzaju usługi dobierany jest indywidualnie do efektów jakie chcesz uzyskać.

Ceny ustalane są indywidualnie od potrzeb klienta

Jak przygotować auto do polerowania lakieru:

Przed każdym polerowaniem musimy przygotować do tego auto na co składa się:

1. Aplikacja aktywnej piany na karoserię. 

2. Spłukanie całego nadwozia wodą pod wysokim ciśnieniem, ręczne mycie metodą na tzw. “dwa wiadra” auta, wnęk drzwi, felg i opon, pędzelkowanie zakamarków. 

3. Ponowne spłukiwanie samochodu, ręczne osuszanie delikatnymi ręcznikami z mikrofibry, dekontaminacja i glinkowanie lakieru, czyli usuwanie z całego auta osadów metalicznych, smoły i kleju. 

4. Ponowne mycie karoserii i osuszanie pojazdu przy pomocy sprężonego powietrza i ręczników z mikrofibry. Mycie szyb i aplikacja dressingu na opony.

Umów się na polerowanie lakieru Twojego Auta

Przewiń na górę